HOTEL CENTER

Luksi që i duhet jetës tuaj.

Ju meritoni më shumë se te zakonshmen, ejani qëndroni me ne

I vendosur në plazhin e qytetit të Sarandës, Hotel Center ofron dhoma me ajër të kondicionuar dhe një banjo private. I vendosur rreth 1.6 km nga plazhi La Petite, hoteli me WiFi falas është gjithashtu 17 km larg nga Parku Kombëtar i Butrintit. Hoteli ka dhoma familjare.

Meso me shume

Sherbimet

Parking Falas
  Wifi Pa Pagese
   Menges Bufe
    Dhoma ku nuk lejohet duhanpirja

    Dhomat

    Suite me Jacuzzi

    Kjo suitë ka një xhakuzi, një TV me ekran të sheshtë dhe ajer te kondicionuar.

    Suite

    Kjo suitë ka një ballkon, ajër të kondicionuar dhe pamje.

    Dhome Dyshe Deluxe

    Kjo dhomë dyshe, ka një ballkon
    dhe kondicioner.

    Vendi perfekt i pushimeve